İnsan Kaynakları Politikamız

RM İstanbul’un hedefinde mevcut ve potansiyel çalışanları için sektörünün en çok tercih edilen işvereni olmak var.

Faaliyette bulunduğumuz sektörde bugün ulaşmış olduğumuz başarı ve ilklerle dolu yerimizi çalışanlarımızla birlikte daha da yukarıya taşımak ve bunu gerçekleştirirken değerlerimizin en üst katmanında insan odaklı yönetim gösterme başarısını çalışanlarımıza, müşterilerimize ve paydaşlarımıza aktarmaktır.

İlerlememizi çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve aktif katılımları ile başaracağımıza biliyoruz. RM İstanbul’un insan kaynakları politikasının temelinde; adil, şeffaf ve söz hakkı tanıyan, çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu huzurlu ve güvenli bir ortam yaratmak yer alıyor. Şirketin insan kaynakları uygulamalarının hedefinde, hiçbir ayrım yapmadan çalışanlarımızı yüksek performansa ulaştırmak için gerekli eğitimleri almalarını sağlamak, değerlerimiz ve yetkinliklerimiz çerçevesinde başarı elde ettiği, gelişim ve kariyer haritalarını birlikte çizerek kendilerini yetkinlikler açısından geliştirmelerine yardımcı olmak esastır.

RM Istanbul , şirketin değerleri çerçevesinde insan kaynakları stratejileri geliştirerek uygulamayı; kurum bağlılığı yüksek, değer yaratan ve motive ekipler oluşturmayı IK politikasının merkezinde görüyor. Bu sayede RM İstanbul’un mevcut ve potansiyel çalışanları için sektörünün en çok tercih edilen firması olmak yine şirketin hedefleri arasında yer alıyor.