Fabrika

RM İstanbul, kuruluşundan itibaren en büyük gücünü üretimdeki kalitesinden alıyor

Toplam 20.000 metrekarelik son teknoloji fabrikası ve bitmiş ürünler için 5.000 metrekarelik depolama alanıyla sektörünün en yeni üretim yatırımını gerçekleştiren şirket; ağır metal, hafif metal, plastik ebatlama ve şekillendirme, toz/yaş boya, folyo/vinil uygulamalar, dijital baskı, elektrik montaj hatları ile tüm ürünleri aynı hassasiyette üretiyor. 2500 ton alüminyum levha ve profil işleme, 400.000 metre demir-çelik profil işleme ve 750.000 m2 yüzey boyama kapasitesine sahip olan RM İstanbul bu yapısıyla yurtiçi ve yurtdışındaki tüm müşteri grubuna tek çatı altında anahtar teslim hizmet sunuyor. RM İstanbul üretim gücünü yansıtan ve odağında yer alan akaryakıt sektörüne yönelik aylık 60 istasyon hayata geçirme kapasitesiyle de sektörde ön plana çıkıyor.

RM İstanbul’da her bir bölümde yer alan İmalat Takip Mühendisleri tarafından koordine edilen işler, tüm süreçlerde gerekli bilgi, beceri ve deneyime sahip, kalifiye personel tarafınca üretiliyor. Süreçler sırasında ve sonrasında işi yapan operatörler ve kalite kontrol elemanları tarafından yapılan sürekli kontrollerle, müşteriye istenen kalitede ürünün gönderilmesi güvence altına alınıyor.

RM İstanbul, periyodik eğitimleriyle sürekli geliştirilen, teknik açıdan yetkin, donanımlı ve deneyimli 190 kişilik üretim ekibiyle kalite ve zamanlama standardizasyonunu hedefliyor ve sürekli geliştirdiği makine parkı ile yarattığı yüksek üretim gücü sayılı üreticilerden biri olmanın da haklı gururunu yaşıyor.