Hakkımızda

RM İstanbul

RM İstanbul, 2011 yılında Mustafa Akıncı ve Sertaç Komsuoğlu önderliğinde kurumsal ve görsel kimlik uygulamaları alanında şirketlere çözüm sunmak amacıyla İstanbul’da kuruldu. İki vizyoner ortak, daha önce yayıncılık ve matbaacılık alanlarında faaliyet gösteren şirketlerinden aldıkları güçle kurumsal kimlik konusunda şirketlere dünya standartlarında üretim yapan yeni girişimlerini hayata geçirdi.

RM İstanbul, Gebze/Kocaeli’nde yer alan 20.000 m2’lik modern üretim tesisi ve her biri kendi konusunda uzman kadrosuyla başta akaryakıt şirketleri olmak üzere, finans ve perakende sektöründeki birçok uluslararası markaya hizmet veriyor. Verdiği hizmetler içinde; iç ve dış her türlü kurumsal kimlik uygulaması kapsamında tasarım, Ar-Ge, üretim, montaj ve satış sonrası servis süreçleri ile anahtar teslim çözümler yer alıyor.

Kurulduğu ilk günden başlayarak kaliteli ürün, güvenilir hizmet, çözüm odaklı yaklaşım, maliyet etkin politika ve sürdürülebilirliği işinin merkezine alan RM İstanbul, 10 yıl gibi kısa sayılacak bir sürede sadece Türkiye’de değil uluslararası arenada fark yaratan ve değer katan 1.000’i aşkın projeye imza attı. RM İstanbul’un profesyonelce sürdürdüğü ve sonlandırdığı tüm projeler, şirketin güvenle yoluna devam etmesini sağlayan en önemli itici güç olarak ön plana çıkıyor. “Sıfır hata” parolası sayesinde iş birliğine girdiği ulusal ve uluslararası tüm kuruluşlarla başarılı çalışmalar ortaya koymaya devam etme inancı ise sektörde fark yaratmasına neden oluyor.