Kilometre Taşları

RM İstanbul 2001 yılında Sertaç Komsuoğlu önderliğinde 1000 m2’lik Kurtköy fabrikası ile özellikle enerji sektöründe hizmet etmeye başlamış , takip eden süreçte büyüme ile birlikte fabrikayı 20.000 m2’lik şu anki Gebze fabrikasına taşımıştır. Üretim ve hizmetlerini geliştiren RM Istanbul tek çatı altından müşterilerine çözüm ortağı olma hedefini gerçekleştirmiştir. Kısa bir sürede büyüyen firmamız uzman ekibi, yüksek üretim kapasitesi, lojistik ve montaj ekipleri ve profesyonel proje yönetimi grubuyla global olarak sayılı üretim firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

İLK ANAHTAR TESLİM PROJE

1 Ocak 2019

Tek çatı altında anahtar teslim proje üretimine başlandı. İlk proje 3 ayda müşteriye teslim edildi.

FABRİKA YATIRIM

1 Ocak 2016

Artan müşteri talepleri ve büyümenin getirdiği ivmelenme neticesinde 20.000 metrekarelik büyüklüğe sahip Gebze Fabrikası’na geçildi.

BÜYÜME

1 Ocak 2013

Büyümenin ilk fazı olarak fabrika büyüklüğü 2.500 metrekareye çıkarıldı. Bu sayede markaların kimliklerini en etkin şekilde yansıtan ve iş ortaklarına daha entegre çözüm üreten bir yapıya

KURULUŞ

1 Ocak 2011

RM İstanbul, 1.000 metrekarelik Kurtköy Fabrikası ile akaryakıt sektörü başta olmak üzere markaların kurumsal kimlik alanında çözüm ortağı olmak amacıyla üretime başladı.