Yönetim Kurulu

2020’de tüm paydaşlarımız için daha hızlı koşacağız

Acar Sertaç Komsuoğlu

2019 yılı RM İstanbul için çok özel bir yıl oldu. Konjonktürel gelişmeler nedeniyle zor bir yılı geride bırakan sektörümüzde, geçtiğimiz yılı çift haneli ve sektör ortalamasının üzerinde büyüyerek kapattık. Bu başarımızın arkasında bizimle uzun soluklu ilerleyen müşterilerimizin payı büyük. Geçtiğimiz yıl hayata geçirdiğimiz anahtar teslim projelerle de uçtan uca çözüm geliştirme anlayışımıza yeni bir soluk kattığımıza inanıyorum.

Her yeni yılda kendimizi geliştirme mottosuyla ilerliyoruz. Yeni 10 yıla da bu düşünceyle adımımızı attık. RM İstanbul olarak en büyük amacımız müşterilerimizin kurumsal kimlik alanında ihtiyaç duyduğu çözümleri onlara tek elden sunabilmek. Bunun için, tasarım, keşif ve projelendirme, üretim, bakım ve montaj gibi hizmetlerimizde sürekli kendimizi aşan bir kalitede ilerlememiz gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle son teknoloji ekipmanlara yatırım yapıyor, alanında uzman ve tecrübeli kadrolarla çalışıyor, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu konularda onlara global ortaklarımızla çözümler üretmeyi sürdürüyoruz, sürdürmeye de devam edeceğiz.

Bu yıl 10. yılımızın içindeyiz. Şu anda RM İstanbul; uzman kadrosu, tamamladığı projeleri, son teknolojiyle donatılmış üretim tesisiyle mevcut ve potansiyel müşterilerine alanında en kaliteli hizmeti sunabilecek çok dinamik bir yapıya sahip. Yeni 10 yıllarda da bu yapıyı sürdürülebilir kılmak en büyük hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bu nedenle çalışanlarımızı sürekli eğitiyor, odak sektörlerimizdeki gelişmeleri yakından takip ediyor, sürekli işimize yatırım yapıyor ve rehavete kapılmıyoruz. Dünya devi pek çok markanın çözüm ortağı olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Çalıştığımız markalarla uzun soluklu iş birliklerimiz olması da sunduğumuz hizmetin kalitesine olan güvenin en büyük göstergesi olarak bizi yüreklendiriyor.

Tüm başarılarımızın siz paydaşlarımızla birlikte sürdürülebilir olduğuna gönülden inanıyoruz. Önümüzdeki dönemde de sizlerin tüm ihtiyaçlarına tek elden çözüm sunacağımızı bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Saygılarımla

Sertaç Komsuoğlu

EKİBİMİZ

SERTAÇ KOMSUOĞLU
Başkan
MUSTAFA AKINCI
Yönetim Kurulu Başkanı
YAVUZ İPEK
Genel Müdür
ERGÜN AKSAKAL
Genel Müdür Yardımcısı
AHMET KILIÇ
Yurtiçi Proje Yönetimi
AYÇA KURU
Yurtiçi Proje Yönetimi
ALPER
Yurtiçi Proje Yönetimi
ŞEBNEM BAŞÇI
Yurtdışı Proje Yönetimi
HİLAL
İnsan Kaynakları
TARIK
Lojistik Müdürü
ÖZLEM GERMİYANLIOĞLU
Mühendislik Müdürü
NEJAT ACAR
Maliyetlendirme Müdürü